دانلود فول آلبوم کامل یاس

Download Full Album – Yas

دانلود فول آلبوم کامل یاس

۱۹۰۸۰۴۴_۱۰۴۸۹۴۴۲۸۱۷۹۱۳۴۵_۶۰۴۳۵۲۳۶۴۳۹۱۱۱۷۵۳۵۲_n

بیوگرافی یاس
 یاسر بختیاری با نام هنری «یاس» (زاده ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران) خواننده رپ فارسی است. او از چهره‌های موسیقی رپ فارسی به شمار می‌رود. مضمون بیشتر ترانه‌های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران‌های اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، روسپی‌گری، خودکشی، طلاق و غیره‌ است. یاس نخستین خوانندهٔ رپ فارسی است که در ایران برای پخش موسیقی خود مجوز گرفت.اولین ترانهٔ وی که به طور قانونی در ایران منتشر شد یادت نره نام داشت که آن را به همراه مجید غفوری، خواننده پاپ اجرا کرده بود.

یاس کنسرت‌هایی در شهرهای مختلف آمریکا برگزار کرده است و تجربهٔ شرکت در نشستی موسیقیایی در راستای معرفی و توسعه رپ فارسی در دانشگاه میشیگان را نیز داشته‌است.
یاس زمانی که ۱۶ ساله بود ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری‌اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک را آورد. یاس که از ۱۸ سالگی به دنبال مرگ پدرش مجبور به پذیرش مسئولیت خانواده خود شد، با بدهی‌هایی که پدرش برجا گذاشته بود با مشکلات اقتصادی مواجه شد، در نتیجه تحصیلات دانشگاهی را ترک و شروع به کار کرد. در همین دوره یاس شروع به نوشتن شعرهایی کرد که بعداً آنها را به موسیقی تبدیل کرد. پس از زلزله بم در ایران، یاس ترانه‌ای تحت عنوان «بَم» را خواند و منتشر کرد که آغاز حرفه خوانندگی او محسوب می‌شود.

………………………………………………..

آلبوم خیابونیا

دانلود آلبوم خیابونیا به صورت یکجا

دانلود آلبوم خیابونیا به صورت تک به تک

………………………………………………….

البوم هویت من

دانلود آلبوم هویت من به صورت یکجا

دانلود آلبوم هویت من به صورت تک به تک

……………………………………………………

تک اهنگ ها

دانلود تمامی تک آهنگ ها به صورت یکجا

دانلود تک آهنگ ها به صورت تک به تک

……………………………………………………

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.